W jaki sposób aranżować dzisiejsze łazienki?

Łazienka jest w każdym domu jednym z najważniejszych pomieszczeń, nie tylko ze względu na ilość czasu, jaki w niej spędzamy, ale także ze względów czysto praktycznych i funkcjonalnych. Nowoczesne łazienki można urządzić na dosłownie tysiące sposobów, a każdy z nich jest dobry. Wystarczy odrobina fantazji i pomysł oraz wiedza, jaki efekt chce się osiągnąć.

Łazienka z prysznicem

To chyba najpopularniejsza dzisiaj wersja i jedna z najczęściej stosowanych w mieszkaniach o mniejszym metrażu. Prysznic może nie jest najpraktyczniejszym z możliwych rozwiązaniem, daje nam jednak spore możliwości w stworzeniu ciekawego projektu z nim w roli głównej. Ponadto dzisiejsze prysznice to coś znacznie więcej niż tylko słuchawka i kawałek materiału zasłaniającego nas przed widokiem innych. Nowoczesne prysznice mogą być naszym małym punktem rozrywkowym, połączonym bezpośrednio ze SPA.

Łazienka z wanną

To zdecydowanie praktyczniejsze rozwiązanie, szczególnie, jeśli planujemy dzieci lub już je mamy. Wanna wcale nie musi być nudna, jej kształt czy stylistykę można dopasować do indywidualnych oczekiwać i końcowego efektu, jaki przewidujemy w związku z jej zamontowaniem. Nawet w średniej wielkości łazienkach takie rozwiązanie sprawdzi się najlepiej. Można jednak zrobić przy jej użyciu jeszcze coś ciekawszego.

Łazienka ekskluzywna

Jeżeli możemy sobie pozwolić,  ponieważ mamy odpowiednio duży metraż i odpowiednio wysoki budżet – nasza wanna może stać w centralnym miejscu łazienki, na wzór starożytnych łaźni, w których był to zdecydowanie najważniejszy element.

Komentarze

  1. Trochę dziwne by musiało być takie mieszkanie z samą wanną w środku łazienki… To chyba pasuje to zupełnie innych powierzchni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *